Operátoři plazmy a nc vrtačky Prostějov

Plat: 19 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dolní 3137, Prostějov, Olomoucký

Společnost DT Mostárna, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Osobní kontakt POUZE po tel. domluvě pan Matoušek Petr, tel.: 606 021 171. Podmínkou: vyučení v oboru, znalost čtení výkresové dokumentace a konstrukčních rozpisek. Paličský průkaz, vazačské a jeřábnické zkoušky. PD: Po-Pá 6:00-14:00 hod. Doba určitá (1rok) s možností prodloužení. Ochota učit se novým všecem. Mzda dle praxe a zkušeností. Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění a na stravování, 25 dní dovolené. Pracoviště: Dolní 100, Prostějov