Servisní montér lisovacích strojů

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost EKOPRAV, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení, montéři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Česká a Slovenská republika. Kontakt: v pracovní době 8,00-12,00 hod., Ivana Klozarová, tel.:283 891 690, e-mail: ekoprav@ekoprav.cz. Orientace v technické dokumentaci v oborech elektro + hydraulika. Výhoda - vyučen v oboru elektro + vyhláška 50. Zaměstnanecké výhody: stravenky, penzijní připojištění.

Kontakt

EKOPRAV, s. r. o.Kontaktní osoba:
Ivana Klozarová   +420 283 891 690

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) EKOPRAV, s. r. o. (IČO 63993660), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.