Tiskaři na rotačních strojích Zlín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pod Šternberkem 324, Zlín, Zlínský

Společnost GRASPO CZ, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru.

Popis pracovní pozice

Společnost Graspo CZ, a.s., specialista na výrobu plněbarevných knih pro celou Evropu, hledá zaměstnance na pozici Tiskař rotačních strojů.
Náplň práce: příprava, seřizování a obsluha tiskového stroje, kontrola tiskových forem, materiálu, barvy, kontrola kvality tisku během tiskového procesu, čištění, údržba technického vybavení, realizace výrobních zakázek
Očekáváme: vyučení nebo zkušenosti v polygrafickém oboru, schopnost pracovat v třísměnném provozu, manuální zručnost a pečlivost při plnění pracovních úkolů
Výhody: příspěvek na podnikové stravování, práce na dobu neurčitou, nárůst mzdy po zapracování, odměny za životní a pracovní výročí, firemní akce

Kontakt

GRASPO CZ, a. s.

Kontaktní osoba:
Tereza Novotná

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) GRASPO CZ, a. s. (IČO 25586092), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.