Obsluha strojů na zpracování ovoce, zeleniny a ořechů (včetně sušení, konzervování a mražení) Nehvizdy

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 298, Nehvizdy, Středočeský

Společnost ČEROZFRUCHT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na zpracování ovoce, zeleniny a ořechů (včetně sušení, konzervování a mražení).

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště:
- Pražská 298, 250 81 Nehvizdy

Prvotní kontakt:
- tel.: 283 001 176/213/214
- e-mail: personalni@ceroz.com

Upřesňující údaje:
- Jedná se o práci v potravinářském provozu - obsluha strojů a zařízení na balení ovoce a zeleniny, náplní práce je obsluha balícího stroje na ovoce a zeleninu, jeho obsluha a nastavování programů dle druhu baleného produktu, kontrola a doplňování obalového materiálu do balícího stroje, kontrolní vážení zabaleného produktu a skladová manipulace se zabaleným produktem (ovoce, zelenina). Pracuje se v chladu a převážně vestoje ve 12 hodinových směnách v režimu krátký - dlouhý týden. Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost. Nástup do zaměstnanání dle dohody.

Zaměstnanecké výhody:
- podnikové stravování
- firemní doprava z Čelákovic a Prahy - Černého Mostu do Nehvizd a zpět

Kontakt

ČEROZFRUCHT s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Michaela Zmeškalová   +420 283 001 176

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ČEROZFRUCHT s.r.o. (IČO 62908278), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.