Pracovník/pracovnice v gastronomii Chomutov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Škroupova 1097, Chomutov, Ústecký

Společnost Tomáš Zutis hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení.

Popis pracovní pozice

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: tomaszutis@gmail.com
nebo volat na tel.č.: 720 975 675 a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - Chomutov a okolí

Náplň práce - turecko-řecká orientální kuchyně (lachkum, durum, kebab)

Požadujeme - pracovitost, znalost Čj, bezúhonnost,

Kontakt

Tomáš ZutisKontaktní osoba:
Tomáš Zutis   +420 720 975 675

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Tomáš Zutis (IČO 86832069), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.