Skladník - řidič Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Poděbradská 540, Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 3 lety
Aktualizováno před 3 lety

Společnost MARO s. r. o. , obchod a projekce hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci.

Popis pracovní pozice

Místo práce: Poděbradsská 540/26, Praha 9. Kontakt: Mgr. Ladislav Hampl. Vyplněný životopis z http://maro.cz/cms.php?cat=238 zaslat na e-mail: ladislav.hampl@maro.cz. ŘP skup. C.

SKLADNÍK - ŘIDIČ - pro sklad Praha 9 - zodpovědnost, fyzická zdatnost, energickost a vitalita, flexibilita, oprávnění na VZV, ŘP min. skupiny B a C podmínkou, E výhodou, základní znalost práce na PC., pracovitý, znalost oboru výhodou (TZB, topení-plyn-voda). Náplní práce je mimo základních logistických úkonů efektivní nakládka a plánování rozvozů, expresní obsloužení klientů, zodpovědná kontrola skladových dokladů a udržování dobrých vztahů se zákazníky. Vyplněný životopis z http://maro.cz/cms.php?cat=238 nejprve zašlete na e-mail ladislav.hampl@maro.cz , následně budou vhodní uchazeči vyrozuměni a pozváni k osobnímu pohovoru. Nástup možný ihned.

Kontakt

MARO s. r. o. , obchod a projekce

Kontaktní osoba:
Mgr. Ladislav Hampl  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MARO s. r. o. , obchod a projekce (IČO 47453427, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.