Check-in agent - pracovník odbavení cestujících Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: K letišti 1049, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Menzies Aviation (Czech), s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obslužní pracovníci v dopravě (kromě stevardů a letušek).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: K letišti č.p. 1049/57, Praha 6 - Ruzyně
Kontakt: Tučková Eva, e-mail: eva.tuckova@menziesaviation.com

Náplň práce: kompletní odbavení cestujících na letišti
Požadavky: SŠ vzdělání, nutná znalost anglického jazyka - velmi dobrá úroveň - slovem i písmem, MS Office dobrá uživatelská znalost, reprezentativní vystupování a jednání, organizační schopnosti, znalost dalšího cizího jazyka výhodou, psychická stabilita, flexibilita, spolehlivost, čistý RT podmínkou.

Zaměstnanecké výhody: Dlouhodobá práce ve stabilním prostředí úspěšné mezinárodní společnosti, práce na hlavní pracovní poměr, kariérní a finanční postup, stravenky, firemní mobilní tarif, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvek na dovolenou, nadstandartní příspěvky ke mzdě, nástup ihned.

Kontakt

Menzies Aviation (Czech), s.r.o.Kontaktní osoba:
Eva Tučková, HR Administrator  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Menzies Aviation (Czech), s.r.o. (IČO 16948904), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.