Check-in agent - pracovník odbavení cestujících Praha

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: K letišti 1049, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Menzies Aviation (Czech), s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obslužní pracovníci v dopravě (kromě stevardů a letušek).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: K letišti č.p. 1049/57, Praha 6 - Ruzyně
Kontakt: Tučková Eva, e-mail: eva.tuckova@menziesaviation.com

Náplň práce: kompletní odbavení cestujících na letišti
Požadavky: SŠ vzdělání, nutná znalost anglického jazyka - velmi dobrá úroveň - slovem i písmem, MS Office dobrá uživatelská znalost, reprezentativní vystupování a jednání, organizační schopnosti, znalost dalšího cizího jazyka výhodou, psychická stabilita, flexibilita, spolehlivost, čistý RT podmínkou.

Zaměstnanecké výhody: Dlouhodobá práce ve stabilním prostředí úspěšné mezinárodní společnosti, práce na hlavní pracovní poměr, kariérní a finanční postup, stravenky, firemní mobilní tarif, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvek na dovolenou, nadstandartní příspěvky ke mzdě, nástup ihned.

Kontakt

Menzies Aviation (Czech), s.r.o.Kontaktní osoba:
Eva Tučková, HR Administrator  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Menzies Aviation (Czech), s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Menzies Aviation (Czech), s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.