Právní asistent Praha

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 28. října 1001, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Matouš Jíra JUDr. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Advokátní kancelář Prague Attorneys
28. října 1001/3, 110 00 Praha 1
Způsob prvního kontaktu: emailem - office@p-a.cz nebo tel. na č. 774 348 950
Kontaktní osoba: paní Jana Doskočilová
Upřesňující informace : požadujeme - vzdělání v oboru ekonomie, psaní na stroji, fakturace, personalistika, praxe v advokátní kanceláři a vystudovaná vysoká škola v oboru ekonomie výhodou, výborná znalost anglického jazyka (úroveň B2) a vietnamského jazyka (rodilý mluvčí), zodpovědný přístup k práci, znalost práce na PC ( MS Word, Excel), velmi dobré komunikační dovednosti i organizační schopnosti, zodpovědnost a spolehlivost.

Kontakt

Matouš Jíra JUDr.Kontaktní osoba:
Jana Doskočilová   +420 774 348 950

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Matouš Jíra JUDr. (IČO 66053081), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.