Guard/strážný/pracovník ostrahy

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 456 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Velvyslanectví Spojených států amerických hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: hl. m. Praha
Způsob prvního kontaktu :telefonicky na č. 257 022 374 nebo e-mailem : HROPrague@state.gov
Kontaktní osoba: paní Andrea Rechtoriková
Upřesňující informace: Velvyslanectví USA hledá zaměstnance na pracovní pozici strážný/pracovník ostrahy.
Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, částečnou znalost anglického jazyka, morální bezúhonnost, fyzickou zdatnost, zkušenosti v oblasti bezpečnostních služeb.
Detailní popis pracovní pozice je možné najít na webových stránkách Velvyslanectví USA.
https://cz.usembassy.gov/jobs/

Kontakt

Velvyslanectví Spojených států americkýchKontaktní osoba:
Andrea Rechtoriková   +420 257 022 374

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Velvyslanectví Spojených států amerických (IČO 00466786), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.