Fyzioterapeut/ka Osečná

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lázeňská 134, Osečná, Liberecký

Společnost Lázně Kundratice a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Lázeňská 134, Lázně Kundratice 463 52 Osečná
Individuální cvičení, segmentové masáže, měkké techniky
Znalost Nj vítána
Výhody: příspěvky na obědy
Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně v době po - pá 9.00 -13.00 hod.

Kontakt

Lázně Kundratice a.s.Kontaktní osoba:
Irena Glatzová   +420 485 344 204

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Lázně Kundratice a.s. (IČO 46708880), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.