Animátoři Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Polská 1716, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Czech Anim s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti umění a kultury jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu: Polská 1716/54,120 00 Praha 2-Vinohrady
Kontakt: Své CV a reel zašlete prosím na e-mail: office@pfx.tv, Brandová Adéla

Animační studio Czech Anim s.r.o. hledá talentované animátory, kteří se chtějí připojit k našemu 3D týmu. Hledáme charakterové animátory na pozici junior i senior. Jedná se o dlouhodobou spolupráci na mezinárodních projektech.

Požadavky: znalost softwaru Maya, smysl pro animaci - načasování a pozorování schopnost pracovat pod tlakem, kreativita, smysl pro detail, týmový druch, znalost anglického jazyka.

Nabízíme práci v mladém kolektivu, odpovídající hodnocení a zázemí ve stále se rozvíjejícím pražském studiu.

Kontakt

Czech Anim s.r.o.Kontaktní osoba:
Adéla Brandová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Czech Anim s.r.o. (IČO 05167698), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.