Telefonista/telefonistka Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 11 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Livornská 424, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Bailex s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Livornská 424, Praha 10
Způsob prvního kontaktu: telefonicky na č. 775 387 017 v pracovních dnech 17,00 až 20,00 hodin.
Kontaktní osoba: paní Střelcová
Upřesňující informace: telefonista poskytující infomrace vybraným subjektům ohledně pokladní evidence.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Bailex s.r.o.Kontaktní osoba:
Střelcová   +420 775 387 017

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bailex s.r.o. (IČO 04614721), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.