Odborný pracovník kontrolingu Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kolbenova 922, Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 3 lety
Aktualizováno před 3 lety

Společnost SIVRELO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky.

Popis pracovní pozice

Náplň práce
třídící, opravné a balící práce drobných dílů v automobilovém průmyslu - kontrola kvality výstupu. Nabízíme:
Benefity, profesní růst, možnost ubytování
Požadujeme :český jazyk, spolehlivost, pečlivost, chuť učit se novým věcem a časovou flexibilitu

Kontakt

SIVRELO s.r.o.

Kontaktní osoba:
Veronika Málková, HR manager   +420 773 137 238

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SIVRELO s.r.o. (IČO 03518051, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.