Konzultanti v oblasti alternativních léčebných metod a zdravého životního stylu Praha

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Myslíkova 171, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Beijing Tong Ren Tang Czech Republic SE hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Myslíkova 171/31, Praha 1
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu vanicka@gmail.com
Kontaktní osoba: paní JUDr. Vanická Pavlína
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Pohovory pouze po předchozí domluvě emailem u JUDr. Pavlíny Vanické. Životopisy prosím zasílejte na vanicka@gmail.com. Výhodou je znalost čínského, anglického jazyka či jiného světového jazyka. Předchozí praxe na obdobné pozici vítána, znalosti a zájem o alternativní a asijskou medicínu výhodou.

Kontakt

Beijing Tong Ren Tang Czech Republic SEKontaktní osoba:
Pavlína Vanická  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Beijing Tong Ren Tang Czech Republic SE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Beijing Tong Ren Tang Czech Republic SE o smazání nebo o opravu osobních údajů.