Konzultanti v oblasti alternativních léčebných metod a zdravého životního stylu Praha

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Myslíkova 171, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Beijing Tong Ren Tang Czech Republic SE hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Myslíkova 171/31, Praha 1
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu vanicka@gmail.com
Kontaktní osoba: paní JUDr. Vanická Pavlína
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Pohovory pouze po předchozí domluvě emailem u JUDr. Pavlíny Vanické. Životopisy prosím zasílejte na vanicka@gmail.com. Výhodou je znalost čínského, anglického jazyka či jiného světového jazyka. Předchozí praxe na obdobné pozici vítána, znalosti a zájem o alternativní a asijskou medicínu výhodou.

Kontakt

Beijing Tong Ren Tang Czech Republic SEKontaktní osoba:
Pavlína Vanická  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Beijing Tong Ren Tang Czech Republic SE (IČO 03438066), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.