Pracovník v oblasti prodeje a pronájmu vozů - pomocný pracovník

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost CAR CLUB s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha 7 - ul. Jateční
Kontaktní osoba: Polák Martin, e-mail: polak@carclub.cz
Příprava vozů před prodejem - mytí aut, čištění interiérů, oprava laku, menší administrativní práce.
Vyučení v jakémkoli oboru, předložení výpisu z rejstříku trestů, vhodné pro OZP (OZZ, ČID).
Práce na plný nebo zkrácený úvazek.
Nutnost sjednat schůzku předem.

Kontakt

CAR CLUB s.r.o.Kontaktní osoba:
Martin Polák  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CAR CLUB s.r.o. (IČO 25322508), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.