Projektový manager pro bezpečnostní projekty Praha

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jáchymova 63, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Soft Targets Protection Institute, z.ú. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Jáchymova 63/3, Praha 1
Prvotní kontakt: email - prace@stpi.cz
Požadavky na uvedenou pozici: výpis z rejstříku trestů, práce s PC - excell, word, powerprint, řidičský průkaz sk. B, zbrojní průkaz, aktivní znalost angličtiny na komunikativní úrovni, základy hebrejštiny. Praxe v letecké bezpečnosti, zkušenosti s prací v mezinárodním prostředí. Komunikační dovednosti - vedení lidí. Ochotu vysokého pracovního nasazení, učit se novým věcem a dál se vzdělávat v oboru, zájem se zdokonalovat a učit se hebrejštinu.
Náplň práce - vedení lidí a zabezpečování akcí.
Výhody - stravenky, firemní telefon a možné další benefity po zapracování.

Kontakt

Soft Targets Protection Institute, z.ú.Kontaktní osoba:
Dis. Daniela Frková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Soft Targets Protection Institute, z.ú. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Soft Targets Protection Institute, z.ú. o smazání nebo o opravu osobních údajů.