Pečovatel/ka - ústí nad orlicí (dpp) Ústí nad Orlicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 95 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Ústí nad Orlicí, Pardubický

Společnost Komunitní centrum Petrklíč, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU: Ústí nad Orlicí
NABÍZÍME: potřebné vzdělání zajistíme
KONTAKT: Zahrádka Petr, tel.: 605 366 931, e-mail: petr.zahradka@petrklice.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Komunitní centrum Petrklíč, z.s.Kontaktní osoba:
Petr Zahrádka   +420 605 366 931

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Komunitní centrum Petrklíč, z.s. (IČO 03776395), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.