Pracovníci v sociálních službách Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sněženková 2973, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Domov pro seniory Zahradní Město hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu: Sněženková 2973/8,106 00 Praha 10-Záběhlice
Kontakt: PhDr. ZDeněk Svoboda, tel.: 775 427 355 (volat od 24.10.2016), e-mail: svoboda@dszm.cz

Požadujeme: pečlivost, odpovědnost, empatie, trestní bezúhonnost
Zaměstnanecké výhody: další příplatky, osobní ohodnocení, prémie, oběd za 20,- Kč/den, 5 týdnů dovolené

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Domov pro seniory Zahradní MěstoKontaktní osoba:
PhDr. Zdeněk Svoboda, personalista   +420 775 427 355

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Domov pro seniory Zahradní Město (IČO 70878030), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.