Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu

Plat: 70 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost IBM Česká republika, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha
Sídlo: V parku č.p. 2294/4, Chodov, 148 00 Praha 414
Kontaktní osoba: Svecova Johana, e-mail: johana_svecova@cz.ibm.com

Požadavky: angličtina - aktivní, práce na PC, předchozí zkušenost z mezinárodní IT společnosti podmínkou, skvělá komunikační a obchodní dovednost, zkušenost s vedením týmu, vymýšlení nových strategií a komplexních řešení, perfektní organizační schopnosti, schopnost rozhodování, pečlivost a profesionalitu. Rozvoj vlastního strategického plánu a specifických výrobků, zpracování analýz, marketing, vyhledávání nových zakázek a uzavírání nových smluv, budování a rozvoj pracovního týmu

Kontakt

IBM Česká republika, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Johana Svecova  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) IBM Česká republika, spol. s r.o. (IČO 14890992), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.