Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu

Plat: 70 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost IBM Česká republika, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha
Sídlo: V parku č.p. 2294/4, Chodov, 148 00 Praha 414
Kontaktní osoba: Svecova Johana, e-mail: johana_svecova@cz.ibm.com

Požadavky: angličtina - aktivní, práce na PC, předchozí zkušenost z mezinárodní IT společnosti podmínkou, skvělá komunikační a obchodní dovednost, zkušenost s vedením týmu, vymýšlení nových strategií a komplexních řešení, perfektní organizační schopnosti, schopnost rozhodování, pečlivost a profesionalitu. Rozvoj vlastního strategického plánu a specifických výrobků, zpracování analýz, marketing, vyhledávání nových zakázek a uzavírání nových smluv, budování a rozvoj pracovního týmu

Kontakt

IBM Česká republika, spol. s r.o.



Kontaktní osoba:
Johana Svecova  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IBM Česká republika, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost IBM Česká republika, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.