Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií Praha

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: V parku 2326, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha 4-Chodov, V Parku 2326/18, 148 00
Kontaktní osoba: Jana Pokorná, tel.: 246 042 669,
e-mail: jpokorna@deloittece.com
Požadavky: aktivní ruština, znalost ukrajinštiny na úrovni rodilého mluvčího, bakalářský diplom z oboru Počítačové inženýrství a magisterský diplom z oboru Specializované počítačové systémy

Kontakt

Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Pokorná   +420 246 042 669

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.