Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií

Plat: 80 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost MSD IT Global Innovation Center s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha. Kontakt emailem: Jana Hošková - jana.hoskova@ibs.sro.com
Znalost anglického jazyka na aktivní úrovni je nezbytná. Hledáme kandidáta se zkušeností v obl. vývoje mobilních aplikací, webových platforem, machine learning solutions, bigdata a AIPs. Stane se součástí mezinárodního týmu Scrum masters, složeného ze 6 - 9 členů. Náplň práce: koučink týmů a jednotlivců v oblasti vývoje mobilních aplikací, webových platforem, AIPs, big data a Machine learnint solutions. Nový kandidát má ideálně technické vzdělání, prezentační schopnosti, zkušenosti s vedením týmu a mentoringem.

Kontakt

MSD IT Global Innovation Center s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Hošková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MSD IT Global Innovation Center s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MSD IT Global Innovation Center s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.