Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií

Inzerát z úřadu práce
Plat: 80 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost MSD Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha. Kontakt emailem: Jana Hošková - jana.hoskova@ibs.sro.com
Znalost anglického jazyka na aktivní úrovni je nezbytná. Hledáme kandidáta se zkušeností v obl. vývoje mobilních aplikací, webových platforem, machine learning solutions, bigdata a AIPs. Stane se součástí mezinárodního týmu Scrum masters, složeného ze 6 - 9 členů. Náplň práce: koučink týmů a jednotlivců v oblasti vývoje mobilních aplikací, webových platforem, AIPs, big data a Machine learnint solutions. Nový kandidát má ideálně technické vzdělání, prezentační schopnosti, zkušenosti s vedením týmu a mentoringem.

Kontakt

MSD Czech Republic s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Hošková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MSD Czech Republic s.r.o. (IČO 02822849), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.