Oční optik Praha

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Medlovská 163, Praha, Hlavní město Praha

Společnost INTEROPTIK LINDA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti oční optiky a optometrie.

Popis pracovní pozice

Fyzické pracoviště v Praze - bude upřesněno při osobním jednání, PO - PÁ po 10,00 hod

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

INTEROPTIK LINDA s.r.o.Kontaktní osoba:
Jaroslava Abu Al Saudová, jednatel   +420 603 275 374

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) INTEROPTIK LINDA s.r.o. (IČO 27234843), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.