Ostatní specialisté v účetnictví Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti účetnictví.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha, sídlo firmy: Hvězdova 1734/2c, Praha 4
Kontaktní osoba: Sýkorová Darja, tel.: 251 152 542 , e-mail: infokarta@cz.pwc.com
Požadavky: VŠ vzdělání (min. bakalářské), práce s PC, vynikající znalost anglického jazyka (plynulý projev, odborná angličtina v oblasti ekonomie), znalost ukrajinštiny na úrovni rodilého mluvčího

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o.Kontaktní osoba:
Darja Sýkorová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o. (IČO 40765521), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.