Specialista v oblasti účetnictví Praha

Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na příkopě 857, Praha, Hlavní město Praha

Společnost CEFC Investment (Europe) Company a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti účetnictví.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Na příkopě 857/18, 110 00 Praha 1
Prvotní kontakt: osobně - v Advokátní kanceláři, Praha 2, Slezská 1, JUDr. Pavlína Vanická, po telefonickém objednání tel: 608209565 nebo emailem: vanicka@gmail.com
Nutná znalost čínského jazyka slovem i písmem. Pohovory v českém jazyce. Nutná předchozí praxe alespoň 2 roky v oboru. Nutná znalost mezinárodních účetních standardů. Mezinárodní zkušenost vítána.

Kontakt

CEFC Investment (Europe) Company a.s.Kontaktní osoba:
Pavlína Vanická   +420 608 209 565

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CEFC Investment (Europe) Company a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CEFC Investment (Europe) Company a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.