účetní junior Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pod višňovkou 1662, Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 3 lety
Aktualizováno před 3 lety

Společnost Finance Guru s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti účetnictví.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Krč
Kontaktní osoba: Kratochvílová M., tel.: 607 050 606, financeguru@seznam.cz
kontakt e-mailem nebo telefonicky denně od 9,00 - 20,00 hod.
Jedná se o přípravu a zpracování účetních podkladů v účetních programech, jednání s klienty, doplňkové administrativní práce, zaučení je možné, výhodou alespoň částečná znalost účetnictví, popř. znalost účetních programů "Pohoda" a "Účto"

Kontakt

Finance Guru s.r.o.

Kontaktní osoba:
M. Kratochvílová   +420 607 050 606

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Finance Guru s.r.o. (IČO 02226235, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.