Ostatní uklízeči a pomocníci

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Tomáš Mizera, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci.

Popis pracovní pozice

Místo práce: Praha, Praha-východ, Praha-západ. Kontakt: Šteckerová Karolína, e-mail: personalni11@seznam.cz. ŘP, operativnost. Plat 15 000,-Kč + prémie.Realizace zakázek, mytí výkladů, vedení malého počtu lidí na zakázce, práce úklidovou technikou.
Zaměstnanecké výhody: Mobilní telefon, služební automobil pro realizaci zakázek.

Kontakt

Tomáš Mizera, s.r.o.Kontaktní osoba:
Karolína Šteckerová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Tomáš Mizera, s.r.o. (IČO 26811685), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.