Zubní lékař Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Suchý vršek 2122, Praha, Hlavní město Praha

Společnost SK Stefanyk s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní zubní lékaři se specializací.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 158 00, Suchý vršek č.p. 2122/33
Kontakt:Stefanyk Krystyna Mgr., tel.: 736701643, e-mail: novavyhlidka@seznam.cz
praxe v oboru min.1 rok
Nabízíme:
benefity - příspěvky

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

SK Stefanyk s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Krystyna Stefanyk   +420 736 701 643

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SK Stefanyk s.r.o. (IČO 04090641), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.