Pizzař Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Evropská č.e. 46, Praha, Hlavní město Praha

Společnost FARMA JONAS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pekaři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu: Evropská 46, Praha 6
Kontaktní osoba: Ludmila Prilepskaya, tel.: 607 752 590, e-mail: farmajonas@seznam.cz

Požadujeme: zdravotní průkaz, výpis z rejstříku trestů, češtinu.

Kontakt

FARMA JONAS s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Ludmila Prilepskaya   +420 607 752 590

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FARMA JONAS s.r.o. (IČO 24249645), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.