Team leader Pardubice

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: K Vinici 1256, Pardubice, Pardubický

Společnost Personal Automotive s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Hledáme vhodné pracovníky na pozici Team Leadera a kontrolora kvality automobilových komponentů z Pardubic a okolí , jedná se o práci v našich prostorách. ŘP sk. B a zkušenosti v oboru podmínkou.
Možnost nástupu ihned.
V případě vašeho zájmu se registrujte na:www.mtronix.cz/pro-uchazece

Požadujeme:

• minimálně SO s výučním listem
• manuální zručnost, fyzickou odolnost
• ŘP skupiny B podmínkou! průkaz na VZV výhodou
• dobrý zdravotní stav, zejména zrak, práce ve stoje
• ochotu pracovat na směny
• SPOLEHLIVOST a časovou FLEXIBILITU (možnost být na telefonu a v případě potřeby ihned nastoupit)
• SAMOSTATNOST, SVĚDOMITOST, PEČLIVOST A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP

Nabízíme:
• možnost dlouhodobé spolupráce a motivující finanční hodnocení
• korektní jednání a individuální přístup
• spolupráce na DPP/HPP

Náplň práce:
Stanovuje priority a rozděluje úkoly na svěřeném pracovišti v souladu s výrobním/kontrolním plánem v souladu s pokyny Supervizora.
Kontroluje plynulost průchodu materiálu na kontrolním pracovišti.
Sleduje a kontroluje dodržování pracovních a montážních postupů.
Organizuje a kontroluje pracoviště dle metody 5S
Provádí trénink zaměstnanců. Zaškoluje a je patronem pro nové pracovníky a brigádníky.
Zajišťuje nakládku/vykládku materiálu a organizuje svoz překontrolovaných

Kontakt

Personal Automotive s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Jana Rulíčková, HR Director   +420 774 585 912

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Personal Automotive s.r.o. (IČO 24318558), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.