Pomocní kuchaři Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 700 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U vodárny 898, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Dominika Demuni Srilankan Curry House hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní kuchaři.

Popis pracovní pozice

Kontakt: Demuni Dominika, tel.: 603 118 707, e-mail: srilankacurryhouse@gmail.com, telefonický kontakt 10:00 - 20:00hod, osobní 11:00 - 20:00hod.
Místo výkonu práce: Praze 2 Legerova 76
Pomocný kuchař musí mít praxi v Srí Lanské a Sinhálské kuchyni. Výhody - podnikové stravování.

Kontakt

Dominika Demuni Srilankan Curry HouseKontaktní osoba:
Dominika Demuni   +420 732 540 540

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dominika Demuni Srilankan Curry House (IČO 03946185), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.