Pomocník/ce pekaře v bezlepkové pekárně Praha

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Šimůnkova 1625, Praha, Hlavní město Praha

Společnost RESOLUTION, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci při přípravě jídla.

Popis pracovní pozice

Kontakt: Ing. Konšelová Monika, tel.: 777 252 113, email: konselova@bezlepkovychleb.cz. Místo výkonu práce: Šimůnkova č.p. 1625/1, Praha 8.
Pomocník pekaře bude vykonávat pomocné práce v procesu pečení bezlepkového pečiva. Ruční tvarování pečiva, dělení těsta, balení pečiva, vážení surovin, mytí nádobí, úklidové práce.
Práce vyžaduje pouze základní dovednosti a manuální schopnosti při práci s těstem, nejsou nutné vyšší odborné znalosti, pracovník pracuje pod vedením zkušeného pekaře.
Vyžadujeme spolehlivost a pečlivost, kvalitně odvedenou práci

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

RESOLUTION, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Monika Konšelová   +420 777 252 113

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RESOLUTION, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RESOLUTION, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.