Zemědělec Kestřany

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 136, Kestřany, Jihočeský

Společnost Zemědělsko-obchodní družstvo M Á J hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:polní práce v zemědělství, řízení techniky.
Požadujeme: ŘP sk. B, T.
zaměstnance bez praxe zaučíme.
Nabízíme: stravenky, osobní ohodnocení, ubytování, možnost zvýšení kvalifikace - rozšíření ŘP, svářečský průkaz, řízení vysokozdvižných vozíků apod.
Výhodou: ŘP sk. C, průkaz na vysokozdvižné vozíky, praxe v oboru.

Kontakt na tel. 777 279 033 nebo na email.: vackar.zod-kestrany@seznam.cz.

Kontakt

Zemědělsko-obchodní družstvo M Á JKontaktní osoba:
Bc. Miloslav Vačkář, ředitel  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zemědělsko-obchodní družstvo M Á J (IČO 00112402), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.