Pečovatelka

Plat: 12 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost MedicalHelp Česká republika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha 5
Kontaktní osoba: Vystrčilová Iva, e-mail: info@medicalhelp.cz
Náplň práce: péče o seniorku v místě jejího bydliště Praha 5. Hygiena, sociální a společenský rozvoj. Drobný úklid domácnosti, nakupování. Práce s pohyblivou pracovní dobou, včetně víkendů. Min. hod. týd.: 20-30 hod.

Kontakt

MedicalHelp Česká republika s.r.o.Kontaktní osoba:
Iva Vystrčilová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MedicalHelp Česká republika s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MedicalHelp Česká republika s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.