Ostraha objektu

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost BRUNA AGENCY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu: Dobrovíz
Kontaktní osoba: Jindřich Brůček, tel.: 604 387 117, e-mail: info@bruna-agency.cz

UCHAZEČI NUTNÉ NEJPRVE TELEFONICKÝ ČI E-MAILOVÝ KONTAKT.

Požadavky: čeština podmínkou, angličtina základní znalost, schopnost asertivního chování, loajalita k zaměstnavateli, výpis z rejstříku trestů.
Praxe a osvědčení není podmínkou - bude zajištěno.
Zajištěna doprava na místo výkonu.
Výhody: možnost stravování, zdarma pitný režim

Dvě směny - denní a noční 12 hod, hlavní pracovní poměr či dohoda o provedení práce.

Kontakt

BRUNA AGENCY s.r.o.Kontaktní osoba:
Jindřich Brůček   +420 604 387 117

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BRUNA AGENCY s.r.o. (IČO 28890621), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.