Vrátný Praha

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hráského 2231, Praha, Hlavní město Praha

Společnost SAIZRO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur.

Popis pracovní pozice

Adresa: Praha- Kyje (nedokončená adresa)
Kontakt: Horák Jaroslav, tel.: 775 771 917, e-mail: person.saizro@seznam.cz PO - Pá 10-16,00h.
- Služba vrátného. Zapisování vjezdu vozidel, otevírání brány, noční pochůzky po oploceném areálu.

Kontakt

SAIZRO s.r.o.Kontaktní osoba:
Jaroslav Horák   +420 775 771 917

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SAIZRO s.r.o. (IČO 26325497), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.