Bezpečnostní pracovníci Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 700 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost P.W.I.CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu: Praha
Kontakt: Vocetková Tereza, tel.: 773 458 158 (pracovní dny: 9-16 hod), e-mail: t.vocetkova@pwisecurity.cz

Požadujeme:
- profesní kvalifikace strážný - firma může zajistit
- výpis z rejstříku trestů

Kontakt

P.W.I.CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Tereza Vocetková   +420 773 458 158

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) P.W.I.CZ s.r.o. (IČO 27601102), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.