Detektiv v marketu

Plat: 12 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost APEurope s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Kontakt: 607 027 647, asistentka@apeurope.cz
Místo výkonu práce: Praha, Mladá Boleslav, Kolín, Karlovy Vary, Hradec Králové, Most, Beroun
Předpoklady pro zastávání pracovního místa: trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, osvědčení o profesní kvalifikaci výhodou
Popis výkonu práce: práce v civilním oblečení beze zbraně, hlídání zboží na prodejní ploše a zamezení krádeží pomocí kamerového systému, komunikace s podezřelými a PČR, pouze denní směny.
Nabízíme: nevšední a zajímavou práci v renomované společnosti, finanční motivaci (odměny), po zapracování navýšení mzdy.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

APEurope s.r.o.Kontaktní osoba:
Monika Zajíčková   +420 607 027 647

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti APEurope s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost APEurope s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.