Detektiv/ka v obchodním domě Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nákupní 390, Praha, Hlavní město Praha

Společnost APEurope s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Kontakt: 607 027 647, asistentka@apeurope.cz
Místo výkonu práce: Nákupní 390/4, Praha, Štěrboholy
APEurope s.r.o. nabízí volné pracovní místo, HPP nebo DPP. Obsluha kamerového systému..
Popis:
- práce v civilním oblečení, beze zbraně
- ohlídání zboží na prodejní ploše a zamezování krádeží pomocí CCTV
- komunikace s podezřelými a PČR
- pouze denní směny
Požadujeme:
- trestní bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
- příjemné vystupování
- komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost
- osvědčení o profesní kvalifikaci výhodou
Nabízíme:
- práci v renovované české společnosti
- nevšední a zajímavou práci
- finanční motivaci (odměny)
- po zapracování, navýšení mzdy

Kontakt

APEurope s.r.o.

Kontaktní osoba:
Monika Zajíčková   +420 607 027 647

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) APEurope s.r.o. (IČO 29056179), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.