Strážný Praha

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U nákladového nádraží 3146, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Affect, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: U nákladového nádraží 6-10, Praha 3
kontakt: Špalt David, tel.: 774742421, e-mail: spalt@sbaexpert.cz
Bezpečnostní agentura Affect, s.r.o. příjme na pozici STRÁŽNÝ(á) na hlavní pracovní poměr nebo na DPP jen na pár hodin v měsíci na objekt Nagano Office Park.

Požadavky :
- nástup 01.12.2016 nebo dle dohody
- 100% spolehlivost
- flexibilita
- min. ZŠ
- výpis z RT
- vhodné i pro OZP

Nabízíme :
- plat 14.000,- až 16.000,- + zákonné příplatky (noční, přesčasy, svátky, víkendy, atd.)
- 70,-/hod.
- klidná a nenáročná práce - vhodné pro OZP
- čisté a moderní prostředí
- příjemný kolektiv

V případě zájmu volejte od pondělí do pátku od 10:00 - 15:00 nebo zasílejte své životopisy na uvedený email. Do předmětu prosím pište NAGANO. Děkuji