Strážný do obchodního domu čid/pid

Inzerát z úřadu práce
Plat: 11 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost AVES PLUS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Hledáme kolegy na pozice strážný, detektiv, kamerový dohled do obchodního domu.
Pozice je vyhrazena pro osoby se sníženou pracovní schopností, tzn. invalidní důchodce (ČID/PID).

Náplň práce:
- aktivní detektivní činnost
- ochrana a kontrola majetku klienta
- kontrolní a pochůzková činnost

Požadujeme

- upravený vzhled
- dobrý zdravotní stav
- příjemné vystupování
- čistý trestní rejstřík
- časovou flexibilitu, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

- stravenka v hodnotě 70,- kč na směnu
- možnost zálohy na mzdu
- odměny za přivedení nového zaměstnance
- profesionální zaškolení
- nástup možný ihned/dohodou

Kontakt

AVES PLUS, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Adam Souček, Personalista   +420 602 718 598

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AVES PLUS, spol. s r.o. (IČO 60709022), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.