Pracovníci péče o děti v domácnostech Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Högerova 1098, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Tomáš Honig hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci péče o děti v domácnostech.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Högerova 13, Praha 5
kontakt: Honig Tomáš Ing., e-mail: tomas-honig@mybox.cz
-zdravotní kurz
- kompletní péče o domácnost a 2 děti
- plynulá angličtina

Kontakt

Tomáš HonigKontaktní osoba:
Ing. Tomáš Honig  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Tomáš Honig (IČO 40683486), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.