žehlíř / žehlířka Prostějov

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Západní 1, Prostějov, Olomoucký

Společnost MG konfekce, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro ruční praní a žehlení.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Kontakt možný zasláním životopisu na e-mail: martinkala@volny.cz nebo osobní kontakt po tel. domluvě pan Kala Martin, tel.: 608 818 809.
Požadavky: vyučení v oděvním oboru, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita. Práce na fixačním lisu a mezioperační žehlení. PD: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Doba určitá 1rok s možností prodloužení. Místo výkonu práce: Západní č.p. 1/75, Krasice.

Kontakt

MG konfekce, s.r.o.Kontaktní osoba:
Martin Kala   +420 608 818 809

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MG konfekce, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MG konfekce, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.