Pečovatel/pečovatelka Třemošná

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ke Kamenici 997, Třemošná, Plzeňský

Společnost Ústav péče o seniory Třemošná, z.ú. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Ke Kamenici č.p. 997, Třemošná
Základní vzdělání - s ukončenou devítiletou školní docházkou, bez nutnosti kurzu pečovatele.
Zaměstnanecké výhody: stravování v objektu domova, zajištění dopravy pracovníků z Plzně a zpět.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Ústav péče o seniory Třemošná, z.ú.Kontaktní osoba:
Ing. et Bc. Irena Kouřilová   +420 724 244 529

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ústav péče o seniory Třemošná, z.ú. (IČO 04580818), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.