Výdej jídel (závodní stravování) - dohoda o provedení práce Karlovy Vary

Inzerát z úřadu práce
Plat: 80 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost IMSTAVEX s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla.

Popis pracovní pozice

Kontakt: POUZE e-mailem: katerina.kurfirtova@imstavex.cz
Místo výkonu práce: Makro - Karlovy Vary, kuchyně Imstavex
Trestní bezúhonnost, potravinářský průkaz, praxe v oboru gastronomie vítána, samostatnost.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

IMSTAVEX s.r.o.Kontaktní osoba:
Kateřina Kurfirtová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) IMSTAVEX s.r.o. (IČO 64832104), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.