Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Anenská 197, Praha, Hlavní město Praha

Společnost ArtChaos s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Anenská 197/1, Praha 1
kontakt: Drugová 777 755 035, osobně ArtChaos, Anenská 197/1, Praha 1
Znalosti orientální kultury a orientálních produktů, zkušenosti přípravy vodních dýmek a čaje, flexibilita, praxe na pozici vedoucího min. 2 roky, odpovědnost.
Znalost AJ pasivně, RJ a čínského jazyka aktivně.
Pracovní doba je od 18 - 2 hod.

Kontakt

ArtChaos s.r.o.Kontaktní osoba:
Anastasia Drugova   +420 777 755 035

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ArtChaos s.r.o. (IČO 04626427), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.