Elektrikáři - servisní technici Mukařov

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 322, Mukařov, Středočeský

Společnost Jeřábový a výtahový servis, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky.

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště: Pražská 322, 251 62 Mukařov

Prvotní kontakt e-mailem, popř. na výběrovém řízení, které bude upřesněno po tel. domluvě

Upřesňující údaje
- pracovní pozice je určena pouze pro elektrikáře s vyhl. 50, min. §6 a se schopností práce ve výškách. Perfektní zdravotní stav nutností. Požadujeme rychlost a flexibilitu, ŘP skupiny B, schopnost kvalitní komunikace s českými klienty (čeština nebo slovenština).

Ze začátku je pracovník zařazen do kolektivu montérů věžových jeřábů, kde se prakticky zaučuje. Po dosažení dostatečných praktických zkušeností a absolvování školení u výrobce může pracovník provádět samostatnou činnost oprav a údržby věžových jeřábů, případně montáží samostavitelných věžových jeřábů.

Zaměstnání není pro každého; hledáme pouze uchazeče připravené učit se novému a schopné v týmu řešit pro jiné neřešitelné úkoly.


Zaměstananecké výhody
- možnost zvýšení kvalifikace, při vysokém pracovním nasazení odměny, zaměstn. benefity.

Kontakt

Jeřábový a výtahový servis, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Jana Němcová   +420 734 201 607

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jeřábový a výtahový servis, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jeřábový a výtahový servis, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.