Crm advisor Praha

Plat: 29 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Florenci 2116, Praha, Hlavní město Praha

Společnost BlueLink International CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Na Florenci č.p. 2116/15, Praha 1 - Nové Město. Kontaktní osoba: pan Kubíček Matěj, tel.: 296 341 496, e-mail: work@bluelinkservices.cz. Aktivní ruština a čeština, komunikativní angličtina, pokročilá znalost PC, 4 roky praxe v aerolinkách. KONTAKT PRVOTNÍ E-MAILEM!!!

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

BlueLink International CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Matěj Kubíček  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BlueLink International CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BlueLink International CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.