Crm advisor Praha

Plat: 29 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Florenci 2116, Praha, Hlavní město Praha

Společnost BlueLink International CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Na Florenci č.p. 2116/15, Praha 1 - Nové Město. Kontaktní osoba: pan Kubíček Matěj, tel.: 296 341 496, e-mail: work@bluelinkservices.cz. Aktivní ruština a čeština, komunikativní angličtina, pokročilá znalost PC, 4 roky praxe v aerolinkách. KONTAKT PRVOTNÍ E-MAILEM!!!

Kontakt

BlueLink International CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Matěj Kubíček  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BlueLink International CZ s.r.o. (IČO 26762030), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.