Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost ExxonMobil Business Support Center Czechia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech.

Popis pracovní pozice

kontakt: Inka Joslová tel.: 246042500 po - st 10-11 hod., e-mail: exxonmobilcz@deloittece.com
Místo výkonu práce: Praha
Znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího; pokročilá znalost angličtiny; vysokoškolský diplom ve studijním oboru management

Kontakt

ExxonMobil Business Support Center Czechia s.r.o.Kontaktní osoba:
Kontakt   +420 246 042 500

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ExxonMobil Business Support Center Czechia s.r.o. (IČO 27069231), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.