Lékař Tišnov

Plat: 27 110 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Purkyňova 279, Tišnov, Jihomoravský

Společnost Nemocnice Tišnov, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Praktičtí lékaři pro dospělé.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (pracovní dny 7:00-15:30 hod.)
Místo výkonu práce: Nemocnice Tišnov, příspěvková organizace, Purkyňova 279, 66613 Tišnov

Kontakt

Nemocnice Tišnov, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Pavlína Martinková   +420 549 436 024,724 587 400

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Nemocnice Tišnov, příspěvková organizace (IČO 44947909), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.