Prodavač/ka květin Jablonec nad Nisou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Komenského 5320, Jablonec nad Nisou, Liberecký

Společnost HOLANDSKÉ KVĚTINY spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Prodavač/ka květin - květinářka, aranžérka květin, údržba květin, vazba květin, obsluha zákazníků
Zaměstnanecké výhody: stravenky
Kontakt pouze telefonicky v době od: 9-16 hod

Kontakt

HOLANDSKÉ KVĚTINY spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Michaela Lucká   +420 774 343 718

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HOLANDSKÉ KVĚTINY spol. s r.o. (IČO 27111555), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.